06 – 39 64 15 76 info@surpreza.nl

Witte wijn – Wijn cadeau met uniek etiket – Je bent om op te eten

From: 14.95

From: 14.95

Persoonlijk met jouw foto en/of tekst
Unieke etiketten
 Gekozen door onze wijnexperts

Bewerk dit product
Artikelnummer: wiva-6424 Categorieën: , , , ,

Beschrijving

Liefdes Witte wijn ‘Jij bent om op te eten’ – Droge en zoete witte wijn

Heb jij een geheime crush óf loop jij al jaren zij aan zij met de liefde van je leven? Verras je geliefde met een persoonlijk en uniek liefdescadeau, of op Valentijnsdag als valentijncadeau. Is jouw liefde om op te eten? Deze heerlijke zoete of droge witte wijn met het ‘jij bent om op te eten’ etiket is dan hét leukste cadeau. Personaliseer het etiket met eigen naam, tekst en stickers en zorg voor een unieke en enorm leuke verrassing!

  • Persoonlijk met foto en/of tekst
  • Gekozen door onze wijnexperts
  • Unieke ontwerpen

Droog: De witte droge wijn van Surpreza is fris, fruitig en droog van smaak. De fles heeft een inhoud van 0,75 liter en is gebrouwen in Frankrijk. Het alcoholpercentage is 12%. Meer weten over de droge witte wijnen van Surpreza? Lees hier meer.
Zoet: De zoete witte wijn is rijk aan wit fruit. De wijn heeft een frisse en elegante smaak en wordt beschreven als een halfzoete witte wijn. De fles heeft een inhoud van 0,75 liter met een alcoholpercentage van 11.5%. Meer weten over de zoete witte wijnen van Surpreza? Lees hier meer.

Extra informatie

Gewicht 3 kg
Afmetingen 15.5 × 15.5 cm
Witte wijn

Zoete Witte Wijn, Droge Witte Wijn

Thema

, ,